Dinsdag 15 september 2009, van 19:30 uur tot 21:30 uur.
De bijeenkomsten in het Alzheimer café hebben tot doel een ieder te informeren over vormen van dementie, de gevolgen voor de cliënt en familie en om taboes te doorbreken.
Het Alzheimer café is een ontmoetingsplaats voor mensen met (beginnende) dementie, hun familieleden, vrienden en andere belangstellenden. Vooraf en na afloop is er volop gelegenheid om met lotgenoten in contact te komen en ervaringen uit te wisselen.
Het onderwerp van deze avond is de vertoning van de film ‘Met mij is niets mis’.
Centraal in deze film staat de relatie tussen processen in de hersenen, het gedrag en de beleving van de Alzheimerpatiënten. Aansluitend zal er d.m.v. een kringgesprek dieper worden ingegaan op de Ziekte van Alzheimer.
De informatiestand van Alzheimer Nederland is op elke bijeenkomst aanwezig met folders, brochures en het verkrijgen van mondelinge informatie.
De toegang is gratis. Contactinformatie:
| Lokatie: | in de recreatiezaal in de Alblashof 1 | | Organisator: | Bert van Oord | | Telefoonnummer: | 692 16 58 | | Email: | b.v.oord@rivas.nl | | Website: | www.rivas.nl |
|