Zaterdag 11 december 2010 vanaf 18:45 uur.Op 11 januari 2011 gaat de Marriage Course weer van start. Deze cursus van zeven avonden is ontwikkeld om ieder echtpaar (jong en oud) te helpen hun relatie te versterken.
Elke avond begint met een gezamenlijk diner. De avonden worden geleid door Henry en Francien van Arkel. Zij leiden de avonden in aan de hand van persoonlijke ervaringen en voorbeelden. Daarna wordt het cursusmateriaal op DVD getoond. Onderwerpen zijn o.a.: sterke fundamenten leggen, communiceren en conflicten oplossen. Gedurende de avond zijn er oefeningen die ieder echtpaar afzonderlijk bespreekt.
De avonden starten om 18.45 uur en vinden plaats in het gebouw van evangelische gemeente Jozua aan de Ampèrestraat 4 te Alblasserdam. De data zijn: 11 januari,18 januari, 29 januari, 1 februari, 8 februari, 15 februari en 22 januari.
De totale kosten voor deze zeven avondjes uit bedragen per echtpaar € 135,00.
De Marriage Course is in 2004 door Alpha-cursus Nederland geïntroduceerd in Nederland. Hij wordt nu al in meer dan honderd plaatsen gegeven. Blijkbaar is daar grote behoefte aan in een tijd dat trouwen en een leven lang bij elkaar blijven minder vanzelfsprekend is dan ooit. Hoewel de cursus is gebaseerd op christelijke principes, is de cursus geschikt voor ieder echtpaar met of zonder christelijke geloofsovertuiging.
U kunt zich voor de Marriage Course opgeven (graag vóór maandag 3 januari) bij Henry en Francien van Arkel, e-mailadres of telefoonnummer 078-6932102.
| Lokatie: | Ampèrestraat 4 |
| Organisator: | evangelische gemeente Jozua |
| Telefoonnummer: | 078-6932102 |
| Email: | familie.van.arkel@ziggo.nl |
| Website: | www.marriagecourse.nl |
