logo Alblasserdam Alles over Alblasserdam...

Nieuws uit Alblasserdam: Schatzoekers kinderkamp 2012

vrijdag 10 feb 2012 (laatst gewijzigd op: 13 april 2012, 10:19) Afbeelding bij nieuwsitem 'Schatzoekers kinderkamp 2012'

ALBLASSERDAM - Dat het Schatzoekerskinderkamp een groot succes is blijkt  wel. Al jarenlang hebben tussen de 60 en 100 kinderen genoten van een fantastische kampweek. Dit jaar organiseert Evangelische Gemeente Jozua uit Alblasserdam voor de 10e keer dit fantastische kamp. Reden voor een feestje dus! 

Tijdens de kampweek komen diverse activiteiten aan bod, zoals sport, spel en knutselen. Ook wordt er een speciale themadag georganiseerd. Dit is een echte feestdag waarop de kinderen verkleed mogen.
Samen met de kampleiding gaan de kinderen op zoek naar een schat die van grote waarde is. Door middel van bijbeltijd, sing-inns, kerkdiensten en andere activiteiten zullen de kinderen ontdekken wie God is en wat Hij kan betekenen in hun leven.
 
De kinderen die al eerder zijn meegeweest én hun ouders zijn heel enthousiast over het kinderkamp. Het Schatzoekers Kinderkamp is overigens niet alleen bedoeld voor de kinderen uit gemeente Jozua: alle kinderen van groep 3 tot en met 8 van de basisschool zijn van harte uitgenodigd om mee te gaan. 
Zo’n toffe week gunt u uw kind toch ook?! Het zal een ervaring zijn om nooit te vergeten!
 
Het kamp vindt plaats van 7 tot en met 13 juli 2012 in een kampeerboerderij in Loon op Zand. Voor meer informatie: schatzoekerskinderkamp@jozua-ega.nl of tel 078-6912862
Deel dit artikel via je: 'Schatzoekers kinderkamp 2012' delen via eKudos 'Schatzoekers kinderkamp 2012' delen via Twitter 'Schatzoekers kinderkamp 2012' delen via LinkedIn 'Schatzoekers kinderkamp 2012' delen via Hyves 'Schatzoekers kinderkamp 2012' delen via Facebook
© 2012 Alblasserdam. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties:

Registreer je en meld je aan om reacties toe te voegen.