logo Alblasserdam Alles over Alblasserdam...

Politieberichten uit Alblasserdam: Verdachte beroving taxichauffeuse aangehouden Alblasserdam

woensdag 30 sep 2009 (laatst gewijzigd op: 8 april 2012, 14:46)

ALBLASSERDAM - Op woensdagmorgen 30 september heeft de politie rond 6.45 uur in een woning in Alblasserdam een 24-jarige man aangehouden. Hij wordt er van verdacht op dinsdagmiddag 29 september om 14.10 uur de 29-jarige taxichauffeuse uit Dordrecht te hebben beroofd.

Op de hoek van de Tuigerstraat met de Fop Smidstraat werd zij met een steekwapen gedwongen haar portemonnee af te staan. De vrouw raakte daarbij gewond en werd daarvoor behandeld in het ziekenhuis.

De politie is nog steeds op zoek naar getuigen. Personen die iets van de beroving hebben gezien, de verdachte hebben zien wegrennen of andere informatie hebben, worden verzocht contact op te nemen met de recherche op telefoonnummer 0900-8844 (lokaal tarief). Anoniem melden kan ook op telefoonnummer 0800-7000.

Deel dit artikel via je: 'Verdachte beroving taxichauffeuse aangehouden Alblasserdam' delen via eKudos 'Verdachte beroving taxichauffeuse aangehouden Alblasserdam' delen via Twitter 'Verdachte beroving taxichauffeuse aangehouden Alblasserdam' delen via LinkedIn 'Verdachte beroving taxichauffeuse aangehouden Alblasserdam' delen via Hyves 'Verdachte beroving taxichauffeuse aangehouden Alblasserdam' delen via Facebook
© 2012 Alblasserdam. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties:

Registreer je en meld je aan om reacties toe te voegen.