Fietsexcursie Alblasserwaard

Op zaterdag 8 augustus wordt er een fietstocht georganiseerd door de natuur en langs bezienswaardigheden in de Alblasserwaard. Startpunt is om 09.35 uur halte Kade in Alblasserdam na aankomst van de Waterbus uit Rotterdam.
Er wordt in een gemiddeld tempo gefietst en onderweg is er een horecapauze en een boterhampauze gepland. Ook zal hier en daar worden gestopt om wat te bekijken. De afstand bedraagt tussen de 55 en 60 km.
De fietstocht komt o.a. in Oud Alblas, het Streeknatuurcentrum Alblasserwaard, Wijngaarden, Bleskensgraaf, Brandwijk, Molenaarsgraaf, Groot Ammers, Streefkerk, Nieuw Lekkerland en Kinderdijk.
Aangezien er maar ongeveer 25 deelnemers worden toegelaten is aanmelding nodig. Aanmelding graag via e-mail.