Vrijwilliger worden bij het UNESCO Werelderfgoed?

17 mei 2024 • 09:00
Vrijwilliger worden bij het UNESCO Werelderfgoed?
Bron foto: Werelderfgoed Kinderdijk

ALBLASSERDAM / KINDERDIJK - Stichting Werelderfgoed Kinderdijk zet zich in voor het behoud en onderhoud van denegentien historische molens en voor een optimale ervaring voor de bezoekers die deze unieke plek in Nederland komen ontdekken. Om ons team van gepassioneerde vrijwilligers uit te breiden, organiseren we binnenkort twee open dagen.

Onze vrijwilligers zijn vaak het eerste aanspreekpunt voor veel van onze bezoekers. We zijn dan ook erg trots op ons bestaande team van enthousiaste vrijwilligers. Zou jij ook graag deel willen uitmaken van dit gezellige en hechte team bij UNESCO Werelderfgoed Kinderdijk? Dan nodigen we je van harte uit om deel te nemen aan één van onze open dagen op:

• Dinsdag 28 mei van 14.00 tot 16.00 uur
• Zaterdag 1 juni van 10.00 tot 12.00 uur

Verken het gebied vanaf de rondvaartboot
Tijdens de open dag krijgen geïnteresseerden de gelegenheid om meer te weten te komen over de diverse vrijwilligersfuncties binnen ons Werelderfgoed. Ook stappen zesamen met onze Vrijwilligerscoördinator aan boord van de rondvaartboot. Zo kunnen ze ons mooie gebied verder verkennen. Van gids tot schipper en van klusser tot host,er is altijd een passende rol te vinden!

Ontmoet nieuwe mensen
Als vrijwilliger bij de molens van Kinderdijk ontdek je hoe het is om actief bezig te zijn in de buitenlucht, terwijl je bezoekers van over de hele wereld spreekt en ontmoet. Daarnaast is de samenwerking met de andere vrijwilligers een leuke manier om je eigen kring uit te breiden. Veel van onze vrijwilligers willen voor geen goud meer weg!Kijk voor meer informatie over de open dag en het aanmeldformulier op:www.kinderdijk.nl/opendag

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.