woensdag 28 juli 2021

Alles over Alblasserdam

Bedrijfspand Nieuwland Parc voor drie maanden dicht na ontdekking hennepkwekerij

29 november 2017 (door Hennie van der Zouw)

ALBLASSERDAM - De burgemeester heeft op 28 november het pand aan het Nieuwland Parc 11B voor drie maanden gesloten. In oktober 2017 ontdekte de politie daar een hennepkwekerij. Al het materiaal bestemd voor het kweken van hennep en de hennepplanten zijn in beslag genomen en vernietigd.

"Burgemeester Paans: "Het is nu het tweede henneppand dat dit jaar is ontdekt op het bedrijventerrein. Door doortastend optreden van de politie kon snel worden gehandeld en werd het pand ontruimd. Mede door de alertheid vanuit de samenleving werden signalen over een verdachte geur doorgegeven aan de eigenaar van het pand, die de politie daarvan op de hoogte stelde. Ik zie dat graag in onze gemeente. Dit soort praktijken willen we niet in ons dorp! Daarom treden we daar tegenop. Wij hebben met ons handhavingsbeleid hard- en softdrugs, een duidelijke weg ingeslagen om dit soort teelt en kwekerijen te weren, kwekers en pandeigenaren aan te pakken en verantwoordelijk te houden. Daar wijken wij niet van af."

Het onderzoek naar de eigenaar van de hennepplantage door de politie loopt. Het pand is verzegeld
en gesloten.

Lees meer over:

burgemeester politie hennep
Deel dit bericht met je vrienden!