Alles over Alblasserdam...
Afbeelding bij nieuwsitem 'Ds. Reijm besluit beroep Hillegondakerk te Rotterdam-Hillegersberg aan te nemen'
27jun 2018

Ds. Reijm besluit beroep Hillegondakerk te Rotterdam-Hillegersberg aan te nemen

ALBLASSERDAM - In de periode na het uitbrengen van het beroep van de Hillegondakerk in Rotterdam-Hillegersberg heeft ds. Reijm meer en meer ervaren dat God hem in die gemeente wilt inzetten. Begin deze week heeft hij de kerkenraad van de Hillagondakerk laten weten dat hij het beroep heeft aangenomen.

De Kerkenraad van de Ichtuskerk: "Wij zullen ds. Reijm, Jacoline en de kinderen in het midden van onze gemeente en in ons dorp gaan missen. "Tegelijkertijd is er het besef dat God de leiding heeft in alles. Er zal een periode van afscheid nemen gaan komen. Dat kan soms best moeilijk zijn. Ook dan mogen we bidden en vertrouwen op Gods leiding en nabijheid."Deel dit bericht met je vrienden!