Friday 24 September 2021

Alles over Alblasserdam

Volg live verkiezingsuitzending in Landvast via YouTube

17 maart 2021

ALBLASSERDAM - Via het YouTube kanaal van de Gemeente presenteert burgemeester Jaap Paans woensdagavond 17 maart vanuit Landvast een live-uitzending over de verkiezingen.

Vragen stellen

Wilt u weten hoe Alblasserdam heeft gestemd? Wilt horen hoe de fractievoorzitters van de partijen in onze gemeenteraad de uitslag duiden? Bent u benieuwd hoe de verkiezingen zijn verlopen in ons dorp? Zorg dan dat u om 21.45 uur online bent. Via de chat kunt u vragen stellen aan de burgemeester en de fractievoorzitters. De uitzending duurt tot kort voor middernacht. De tussentijdse uitslagen publiceren we op vier momenten tijdens deze uitzending op een speciale uitslagenwebsite.

Sfeerbeelden

U kunt ook eerder inschakelen, want vanaf 21.15 uur laten we op het YouTube kanaal sfeerbeelden zien van de verkiezingsdag in Alblasserdam. 

Lees meer over:

verkiezingen landvast
Deel dit bericht met je vrienden!