ALBLASSERDAM - Op dinsdag 4 maart 2025 tussen 12:00 en 13:30 uur organiseert Délifrance, in samenwerking met Stichting Welzijn Alblasserdam (SWA), weer een ontmoetingsactiviteit in het Makado-center.
Alblasserdammers die op zoek zijn naar gezelligheid en ontmoeting kunnen aansluiten op het terras bij Délifrance. Het is de bedoeling om met elkaar te lunchen en Sabine van Dalen, welzijnscoach bij SWA, zal ook aanwezig zijn. Als u vragen heeft over bijvoorbeeld zaken waar u in uw leven tegenaan loopt kunt u haar aanspreken. Zij denkt graag met u mee.
Deze keer staat er een lunchplank op het menu en de kosten hiervoor zijn €10,- (inclusief 1 consumptie koffie of thee). Opgeven voor de lunch is noodzakelijk vanwege de voorbereidingen van het lunchplankje en kan binnen bij Délifrance of via hun telefoonnummer: 078-69 154 93.