Digitaal onderhoud 27 t/m 29 december bij Bibliotheek AanZet
DRECHTSTEDEN - Het systeem van Bibliotheek AanZet heeft digitaal onderhoud van 27 t/m 29 december. Vanwege dit onderhoud kunnen er deze dagen geen boeken ingeleverd en geleend worden. Wilt u nog boeken lenen voor de komende dagen, doe dit dan uiterlijk woensdag 24 december. Let er wel op; dat alle vestigingen om 16.00 uur sluiten.
Wat betekent het digitale onderhoud...
- Het is niet mogelijk om op deze dagen boeken te lenen of in te leveren. Haal je favoriete boeken daarom vóór de kerstdagen in huis. Gereserveerde boeken blijven langer klaarstaan.
- In deze periode kun je geen gebruikmaken van de catalogus op de website en de app. Je kunt daarom ook niet inloggen of reserveren.
- Printen en kopiëren is niet mogelijk, omdat het systeem tijdelijk offline is.
De publiekscomputers blijven wel beschikbaar voor internet.
De meeste vestigingen blijven open!
Tijdens het onderhoud zijn de meeste vestigingen van AanZet open. Iedereen is van harte welkom om te lezen, werken, studeren of om er gewoon even te zijn! (In de Drechtsteden is alleen service- en afhaalpunt Dordrecht Sterrenburg gesloten van 27 t/m 29 december.)
Vanaf 30 december werkt alles weer
Het kan zijn dat er één keer opnieuw moet worden ingelogd. De bibliotheek laat weten: 'Excuses voor het ongemak en dank voor je begrip.'
Raadpleeg voor je bezoek de actuele openingstijden op de website: www.bibliotheekaanzet.nl
Foto: J. Huisman