Het Padel herenteam (zaterdag) van de Alblasserdamse Tennis- en Padelvereniging ATV is ongeslagen kampioen geworden in de 6e klasse van de KNLTB voorjaarscompetitie. Met overtuigend spel, veel teamspirit en slechts één verloren set gedurende het hele seizoen, kroonden de ATV-heren zich tot terechte kampioenen.

Vooraf was het lastig in te schatten hoe het jonge team zich zou meten met de concurrentie. Vanaf de eerste competitiewedstrijd bleek echter dat de ATV-heren uitstekend voor de dag kwamen. Zowel thuis als uit werden de wedstrijden overtuigend gewonnen.
De uitwedstrijd tegen Spijkenisse, dat uiteindelijk als tweede eindigde, bleek de zwaarste van het seizoen. Ook deze wedstrijd wist ATV met 4-0 te winnen. Daarmee zette het team een indrukwekkende reeks voort die uiteindelijk leidde tot het kampioenschap.

De cijfers spreken voor zich: ATV won al zijn competitiewedstrijden en verloor gedurende het hele seizoen slechts één set. Teamcaptain Ozan kijkt met trots terug op het seizoen. “We zijn als team enorm gegroeid en hebben elke week met veel plezier en vertrouwen gespeeld.”

Het kampioensteam bestaat uit Henno, Jorien, Ozan, Micha, Robin en Lars.

Met dit ongeslagen kampioenschap levert het team een prachtige prestatie voor ATV. Niet alleen vanwege de resultaten, maar ook door de ontwikkeling die de spelers gedurende het seizoen hebben doorgemaakt. Een mooie beloning voor een enthousiast en hecht team dat ongetwijfeld nog veel potentie heeft voor de toekomst.