Sociaal Raadslieden biedt hulp bij belastingaangifte
ALBLASSERDAM - Vanaf 1 maart a.s. vangt de periode weer aan waarin aangifte inkomstenbelasting 2023 gedaan kan worden. Voor inwoners van Alblasserdam die daar hulp bij nodig hebben, biedt Sociaal Raadslieden (SR) ondersteuning.
Heeft u een brief van de Belastingdienst ontvangen omdat u vóór 1 mei 2024 aangifte moet doen voor de inkomstenbelasting 2023 en wilt u hulp bij het invullen? Dan kunt u vanaf 12 februari a.s. contact opnemen met het Brughuis voor het maken van een afspraak met de Sociaal Raadslieden Alblasserdam. Heeft u géén brief ontvangen maar wilt u te zijner tijd wel hulp bij het invullen van uw aangifte? Dan kunt u in dat geval vanaf 29 april a.s. contact opnemen om een afspraak te maken.
Medewerkers van de Sociaal Raadslieden zijn tijdens kantooruren bereikbaar voor het maken van een afspraak via 078- 202 1111.