Stichting Werelderfgoed Kinderdijk zoekt vrijwilligers

20 februari 2024 • 10:39
Stichting Werelderfgoed Kinderdijk zoekt vrijwilligers

ALBLASSERDAM - Om nieuwe vrijwilligers te werven voor ons unieke stukje Nederland, organiseert Stichting Werelderfgoed Kinderdijk binnenkort twee open dagen.Wij zijn erg trots op de inzet, kennis en het enthousiasme van onze vrijwilligers. Het team herbergt momenteel zo'n 225 enthousiastelingen, maar versterking is gewenst.

Voor wie ook interesse heeft om als vrijwilliger aan de slag te gaan in UNESCO Werelderfgoed Kinderdijk, organiseren wij binnenkort twee open dagen:

• Dinsdag 27 februari van 14.00 tot 16.00 uur
• Zaterdag 2 maart van 10.00 tot 12.00 uur

Vaar mee op de rondvaartbootTijdens de open dag krijgen geïnteresseerden de kans om meer te leren over de vrijwilligersfuncties binnen het Werelderfgoed. Daarnaast stappen ze samen met de Vrijwilligerscoördinator aan boord van de rondvaartboot om het gebied alvast te verkennen.

Van gids tot schipper en van klusser tot host, er zit altijd wel een passende functie tussen!Ontmoet nieuwe mensenAls vrijwilliger bij de molens van Kinderdijk ontdek je hoe het is om actief bezig te zijn in de buitenlucht, terwijl je bezoekers van over de hele wereld spreekt en ontmoet. Daarnaast is de samenwerking met de andere vrijwilligers een leuke manier om je eigen kring uit te breiden. Veel van onze vrijwilligers willen voor geen goud meer weg!Kijk voor meer informatie over de open dag en het aanmeldformulier op: www.kinderdijk.nl/opendag

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.